топографічна карта

Старі карти Австро-Угорської імперії

Старі карти Австро-Угорської імперії Квадрат 4 Квадрат 5 Квадрат 12 Квадрат 13 Квадрат 14 Квадрат 21 Квадрат 22 Квадрат 23 Квадрат 31 Квадрат 32 Квадрат 33 Квадрат 34 Квадрат 38 Квадрат 39 Квадрат 40 Квадрат 41 Квадрат 43 Квадрат 44 Квадрат 45 Квадрат 46 Квадрат 47 Квадрат 48 Квадрат 49 Квадрат 50 Квадрат 51 Квадрат 52 Квадрат 53
icon

ОБЕРІТЬ КВАДРАТ

Герби міст Австрійської імперії

Старі карти Австрійської монархії

Старі австро-угорські карти є цікавим і корисним матеріалом для людей, які займаються пошуками артефактів старовини за допомогою металошукачів, а також для тих, хто захоплений історією і бажає дізнатися більше про свій рідний край. Традиційно карти надаються в чорно-білому варіанті, що дозволяє чітко бачити всі знаки та позначення. Покриття карт складає лише невелику частину території України, а саме Львівську, Чернівецьку та Рівненську області, які перебували під контролем Австрійської імперії. Карти датуються 1855 роком видання. Ці карти можна вважати більш детальними та розгорнутими додатками до карт з попереднього нашого розділу, що також охоплюють аналогічні області України, які у XIX столітті входили до складу Австро-Угорської держави.

Старовинні карти Галичини та Лодомерії (карти Галичини) містять позначення населених пунктів, церков, будівель і споруд з позначками на угорській мові. Безкоштовно скористатися матеріалом у зручному для вас форматі ви, як завжди, можете в будь-який зручний час на нашому мегапорталі карт України.