Аукцион антиквариата Виолити

Спутниковые снимки Харьковской области

 

 

 

Карта спутниковых снимком гугла Харьковской области с привязкой ozf2 и map. Скачать карты бесплатно 408мб.

 

Комментарии   

#4 redactor 24.04.2015 16:01
Пані Марино, дякую вам за пояснення. Дійсно колись вже цю пораду чув, і дійсно скоріш за все все саме так як ви описали. І чомусь це стосувалося тільки карт гугл, і тільки при відкритті в навігаторах GPS (або планшетах), при перегляді на ПК через ozi explorer все супер.

Дякую за пораду!
#3 Marina 24.04.2015 14:55
С картами всё в порядке. Дело в том, что Озик не уважает кириллицу, придется переименовать файлы, например в Xarkovskaya_1-1.ozf2 и Xarkovskaya_1-1.map.
Да и в файле привязки .map исправить путь к карте - он не должен содержать ничего, кроме самого названия файла карты.
Например, вот так:

OziExplorer Map Data File Version 2.2
Created by SAS.Planet
Xarkovskaya_SAT_1-1.ozf2
1 ,Map Code,
#2 redactor 20.04.2015 23:25
Важко дати відповідь чому саме карти гугла відкриваються з вказаною помилкою. Ми перевірили відкриття в ozi explorer на ПК проблем не виявлено. Одна з версій професіонала по мапам з відомого форуму прозвучала як наведено по ссилці тут ...

Вже не вперше користувачі відписують з такою проблемою виключно по цим картам. Ще однією з причин може бути така версія як "завеликий розмір самої картинки, на ПК відкриття йде без проблем, в силу більшої потужності а ось планшети або GPS навігатори можуть не взяти".

Хоча в мене особисто навігатор Піонер (Китай) то дані карти йдуть без проблем.
#1 Sergey 20.04.2015 23:09
Доброго времени суток! Подскажите пожалуйста что необходимо сделать чтобы Вашу привязанную Спутниковую карту Харьковской области открывал Oziexplorer(map image not loaded) на Android 4,с другими Вашими картами проблем не возникает!
СПАСИБО ЗА САЙТ И ЗАРАНЕЕ ЗА ОТВЕТ!

Авторизация

Последние комментарии